Coffee Brew 624
| Date | May 15th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.9g |
| Output | 25.7g |
| Time | 0:31 |
| Notes | Bright, rich |
| Comments | Great americano |
| Date | May 15th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.9g |
| Output | 25.7g |
| Time | 0:31 |
| Notes | Bright, rich |
| Comments | Great americano |