Coffee Brew 623
| Date | May 15th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.7g |
| Output | 24.3g |
| Time | 0:32 |
| Notes | Rich, chocolatey, bright |
| Comments | Excellent oat milk cappuccino |
| Date | May 15th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.7g |
| Output | 24.3g |
| Time | 0:32 |
| Notes | Rich, chocolatey, bright |
| Comments | Excellent oat milk cappuccino |