Coffee Brew 622
| Date | May 14th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 16.4g |
| Output | 24.2g |
| Time | 0:35 |
| Notes | Rich, chocolate, some brightness |
| Comments | Great oat milk cappuccino |
| Date | May 14th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 16.4g |
| Output | 24.2g |
| Time | 0:35 |
| Notes | Rich, chocolate, some brightness |
| Comments | Great oat milk cappuccino |