Coffee Brew 621
| Date | May 13th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.7g |
| Output | 23.2g |
| Time | 0:33 |
| Notes | Bright, a bitbweird |
| Comments | Good oat milk cappuccino |
| Date | May 13th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.7g |
| Output | 23.2g |
| Time | 0:33 |
| Notes | Bright, a bitbweird |
| Comments | Good oat milk cappuccino |