Coffee Brew 620
| Date | May 12th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 16g |
| Output | 21.3g |
| Time | 0:30 |
| Notes | A bit too sour |
| Comments | Some channelling. Ok oat milk cappuccino |
| Date | May 12th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 16g |
| Output | 21.3g |
| Time | 0:30 |
| Notes | A bit too sour |
| Comments | Some channelling. Ok oat milk cappuccino |