Coffee Brew 619
| Date | May 11th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 16.4g |
| Output | 20.3g |
| Time | 0:33 |
| Notes | Bright, rich |
| Comments | Good Americano |
| Date | May 11th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 16.4g |
| Output | 20.3g |
| Time | 0:33 |
| Notes | Bright, rich |
| Comments | Good Americano |