Coffee Brew 617
| Date | May 10th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.7g |
| Output | 24.5g |
| Time | 0:28 |
| Notes | Bright, a bit funky, creamy |
| Comments | Great oat milk cappuccino |
| Date | May 10th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.7g |
| Output | 24.5g |
| Time | 0:28 |
| Notes | Bright, a bit funky, creamy |
| Comments | Great oat milk cappuccino |