Coffee Brew 611
| Date | May 5th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 16.2g |
| Output | 22.5g |
| Time | 0:29 |
| Notes | Bright, rich, a bit sweet |
| Comments | Great oat milk cappuccino |
| Date | May 5th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 16.2g |
| Output | 22.5g |
| Time | 0:29 |
| Notes | Bright, rich, a bit sweet |
| Comments | Great oat milk cappuccino |