Coffee Brew 610
| Date | May 4th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 16g |
| Output | 25.7g |
| Time | 0:28 |
| Notes | Rich, thick, somewhat balanced |
| Comments | Good oat milk cappuccino |
| Date | May 4th, 2026 |
|---|---|
| Name | Yellow Sungold |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 16g |
| Output | 25.7g |
| Time | 0:28 |
| Notes | Rich, thick, somewhat balanced |
| Comments | Good oat milk cappuccino |