Coffee Brew 606
| Date | April 30th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9 |
| Input | 16.2g |
| Output | 252.4g |
| Time | 3:40 |
| Notes | Rich, bright. |
| Comments | 9g this plus 7g Myth Maker. |
| Date | April 30th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9 |
| Input | 16.2g |
| Output | 252.4g |
| Time | 3:40 |
| Notes | Rich, bright. |
| Comments | 9g this plus 7g Myth Maker. |