Coffee Brew 605
| Date | April 29th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 15.8g |
| Output | 23.5g |
| Time | 0:33 |
| Notes | Thick, somewhat bright |
| Comments | Great oat milk cappuccino |
| Date | April 29th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 15.8g |
| Output | 23.5g |
| Time | 0:33 |
| Notes | Thick, somewhat bright |
| Comments | Great oat milk cappuccino |