Coffee Brew 603
| Date | April 28th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 16.2g |
| Output | 22.3g |
| Time | 0:36 |
| Notes | Bright, punchy |
| Comments | Almost choked. Great oat milk cappuccino. |
| Date | April 28th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 16.2g |
| Output | 22.3g |
| Time | 0:36 |
| Notes | Bright, punchy |
| Comments | Almost choked. Great oat milk cappuccino. |