Coffee Brew 601
| Date | April 25th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9.25 |
| Input | 16.1g |
| Output | 252.4g |
| Time | 3:30 |
| Notes | A bit bright, nice |
| Comments |
| Date | April 25th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9.25 |
| Input | 16.1g |
| Output | 252.4g |
| Time | 3:30 |
| Notes | A bit bright, nice |
| Comments |