Coffee Brew 600
| Date | April 24th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 15.7g |
| Output | 28.9g |
| Time | 0:27 |
| Notes | Rather thin, a bit bright |
| Comments | Great oat milk cappuccino |
| Date | April 24th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 15.7g |
| Output | 28.9g |
| Time | 0:27 |
| Notes | Rather thin, a bit bright |
| Comments | Great oat milk cappuccino |