Coffee Brew 599
| Date | April 23rd, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9.5 |
| Input | 15.9g |
| Output | 249.5g |
| Time | 4:00 |
| Notes | Somewhat bright, a bit light, nice |
| Comments |
| Date | April 23rd, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9.5 |
| Input | 15.9g |
| Output | 249.5g |
| Time | 4:00 |
| Notes | Somewhat bright, a bit light, nice |
| Comments |