Coffee Brew 598
| Date | April 22nd, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9.25 |
| Input | 16.1g |
| Output | 262.3g |
| Time | 4:30 |
| Notes | Ok. Not so flavorful |
| Comments |
| Date | April 22nd, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9.25 |
| Input | 16.1g |
| Output | 262.3g |
| Time | 4:30 |
| Notes | Ok. Not so flavorful |
| Comments |