Coffee Brew 597
| Date | April 21st, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9 |
| Input | 17.1g |
| Output | 252g |
| Time | 4:30 |
| Notes | A bit bright, light |
| Comments |
| Date | April 21st, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9 |
| Input | 17.1g |
| Output | 252g |
| Time | 4:30 |
| Notes | A bit bright, light |
| Comments |