Coffee Brew 596
| Date | April 20th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 16g |
| Output | 27.1g |
| Time | 0:27 |
| Notes | Bright, juicy, a bit sweet |
| Comments | Great oat milk cappuccino |
| Date | April 20th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 16g |
| Output | 27.1g |
| Time | 0:27 |
| Notes | Bright, juicy, a bit sweet |
| Comments | Great oat milk cappuccino |