Coffee Brew 593
| Date | April 16th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 15.8g |
| Output | 32.3g |
| Time | 0:29 |
| Notes | Somewhat bright and funky |
| Comments | Good oat milk cappuccino |
| Date | April 16th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 15.8g |
| Output | 32.3g |
| Time | 0:29 |
| Notes | Somewhat bright and funky |
| Comments | Good oat milk cappuccino |