Coffee Brew 592
| Date | April 15th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 15.5g |
| Output | 27.3g |
| Time | 0:30 |
| Notes | Bright, creamy |
| Comments | Great oat milk cappuccino |
| Date | April 15th, 2026 |
|---|---|
| Name | Drip Kerehaklu |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 15.5g |
| Output | 27.3g |
| Time | 0:30 |
| Notes | Bright, creamy |
| Comments | Great oat milk cappuccino |