Coffee Brew 590
| Date | April 13th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 10 |
| Input | 15.9g |
| Output | 254.1g |
| Time | 4:00 |
| Notes | Rich, a bit hitter |
| Comments |
| Date | April 13th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 10 |
| Input | 15.9g |
| Output | 254.1g |
| Time | 4:00 |
| Notes | Rich, a bit hitter |
| Comments |