Coffee Brew 589
| Date | April 13th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 10 |
| Input | 16.2g |
| Output | 253.3g |
| Time | 4:00 |
| Notes | Not so flavorful |
| Comments |
| Date | April 13th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 10 |
| Input | 16.2g |
| Output | 253.3g |
| Time | 4:00 |
| Notes | Not so flavorful |
| Comments |