Coffee Brew 588
| Date | April 12th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 10 |
| Input | 17.3g |
| Output | 265.6g |
| Time | 3:45 |
| Notes | A bit bitter. Rich |
| Comments |
| Date | April 12th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 10 |
| Input | 17.3g |
| Output | 265.6g |
| Time | 3:45 |
| Notes | A bit bitter. Rich |
| Comments |