Coffee Brew 585
| Date | April 8th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.6g |
| Output | 23.5g |
| Time | 0:33 |
| Notes | A bit funky, bright |
| Comments | Great cappuccino |
| Date | April 8th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.6g |
| Output | 23.5g |
| Time | 0:33 |
| Notes | A bit funky, bright |
| Comments | Great cappuccino |