Coffee Brew 584
| Date | April 7th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 16g |
| Output | 26.5g |
| Time | 0:30 |
| Notes | Slightly bright and funky |
| Comments | 3g Wanoja. Good oat milk cappuccino |