Coffee Brew 583
| Date | April 6th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.9g |
| Output | 25.7g |
| Time | 0:40 |
| Notes | Lacking flavor |
| Comments | Pretty good cappuccino |
| Date | April 6th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.75 |
| Input | 15.9g |
| Output | 25.7g |
| Time | 0:40 |
| Notes | Lacking flavor |
| Comments | Pretty good cappuccino |