Coffee Brew 581
| Date | April 3rd, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9.75 |
| Input | 17.3g |
| Output | 251.1g |
| Time | 4:30 |
| Notes | Rich |
| Comments |
| Date | April 3rd, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9.75 |
| Input | 17.3g |
| Output | 251.1g |
| Time | 4:30 |
| Notes | Rich |
| Comments |