Coffee Brew 580
| Date | April 2nd, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 5 |
| Input | 16.1g |
| Output | 26.7g |
| Time | 0:33 |
| Notes | Creamy, a bit bitter |
| Comments | Good oat milk cappuccino |
| Date | April 2nd, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 5 |
| Input | 16.1g |
| Output | 26.7g |
| Time | 0:33 |
| Notes | Creamy, a bit bitter |
| Comments | Good oat milk cappuccino |