Coffee Brew 574
| Date | March 28th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9.75 |
| Input | 16.5g |
| Output | 235g |
| Time | 4:10 |
| Notes | Rich, balanced |
| Comments | Stalled |
| Date | March 28th, 2026 |
|---|---|
| Name | La Colombe Myth Maker |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 9.75 |
| Input | 16.5g |
| Output | 235g |
| Time | 4:10 |
| Notes | Rich, balanced |
| Comments | Stalled |