Coffee Brew 572
| Date | March 27th, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 16.5g |
| Output | 24.8g |
| Time | 0:35 |
| Notes | Juice, sweet, rich |
| Comments | Excellent cappuccino |
| Date | March 27th, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 16.5g |
| Output | 24.8g |
| Time | 0:35 |
| Notes | Juice, sweet, rich |
| Comments | Excellent cappuccino |