Coffee Brew 571
| Date | March 26th, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 15.8g |
| Output | 27.7g |
| Time | 0:30 |
| Notes | A bit sour |
| Comments | Great cappuccino |
| Date | March 26th, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 15.8g |
| Output | 27.7g |
| Time | 0:30 |
| Notes | A bit sour |
| Comments | Great cappuccino |