Coffee Brew 566
| Date | March 22nd, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 16.2g |
| Output | 25.6g |
| Time | 0:32 |
| Notes | Juicy, sweet |
| Comments | Great oat milk cappuccino |
| Date | March 22nd, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 16.2g |
| Output | 25.6g |
| Time | 0:32 |
| Notes | Juicy, sweet |
| Comments | Great oat milk cappuccino |