Coffee Brew 565
| Date | March 21st, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 15.9g |
| Output | 24.1g |
| Time | 0:31 |
| Notes | Bright, rich, a bit under extracted |
| Comments | Great oat milk cappuccino |
| Date | March 21st, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 15.9g |
| Output | 24.1g |
| Time | 0:31 |
| Notes | Bright, rich, a bit under extracted |
| Comments | Great oat milk cappuccino |