Coffee Brew 563
| Date | March 20th, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 16.1g |
| Output | 20.8g |
| Time | 0:30 |
| Notes | Juicy, berries, sweet |
| Comments | Excellent oat milk cappuccino |
| Date | March 20th, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 16.1g |
| Output | 20.8g |
| Time | 0:30 |
| Notes | Juicy, berries, sweet |
| Comments | Excellent oat milk cappuccino |