Coffee Brew 562
| Date | March 19th, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 16.1g |
| Output | 22.6g |
| Time | 0:28 |
| Notes | Sweet, juicy |
| Comments | Great oat milk cappuccino |
| Date | March 19th, 2026 |
|---|---|
| Name | Wanoja |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4 |
| Input | 16.1g |
| Output | 22.6g |
| Time | 0:28 |
| Notes | Sweet, juicy |
| Comments | Great oat milk cappuccino |