Coffee Brew 558
| Date | March 17th, 2026 |
|---|---|
| Name | Cat & Cloud El Mirador |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 16.4g |
| Output | 27.7g |
| Time | 0:26 |
| Notes | Funky, a bit juicy |
| Comments | Great oat milk cappuccino |
| Date | March 17th, 2026 |
|---|---|
| Name | Cat & Cloud El Mirador |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 16.4g |
| Output | 27.7g |
| Time | 0:26 |
| Notes | Funky, a bit juicy |
| Comments | Great oat milk cappuccino |