Coffee Brew 556
| Date | March 10th, 2026 |
|---|---|
| Name | Cat & Cloud El Mirador |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 16.4g |
| Output | 25g |
| Time | 0:29 |
| Notes | Fruity, rich, funky |
| Comments | Excellent oat milk cappuccino |
| Date | March 10th, 2026 |
|---|---|
| Name | Cat & Cloud El Mirador |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 16.4g |
| Output | 25g |
| Time | 0:29 |
| Notes | Fruity, rich, funky |
| Comments | Excellent oat milk cappuccino |