Coffee Brew 553
| Date | March 8th, 2026 |
|---|---|
| Name | Cat & Cloud El Mirador |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 16g |
| Output | 22.8g |
| Time | 0:32 |
| Notes | Funky, juicy, sweet. |
| Comments | Fantastic oat milk cappuccino |
| Date | March 8th, 2026 |
|---|---|
| Name | Cat & Cloud El Mirador |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 16g |
| Output | 22.8g |
| Time | 0:32 |
| Notes | Funky, juicy, sweet. |
| Comments | Fantastic oat milk cappuccino |