Coffee Brew 549
| Date | March 4th, 2026 |
|---|---|
| Name | Cat & Cloud El Mirador |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 8.75 |
| Input | 16.7g |
| Output | 257g |
| Time | 4:00 |
| Notes | Rich, funky |
| Comments | Fantastic with a splash of milk |
| Date | March 4th, 2026 |
|---|---|
| Name | Cat & Cloud El Mirador |
| Preparation | Filter |
| Machine | Filter |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 8.75 |
| Input | 16.7g |
| Output | 257g |
| Time | 4:00 |
| Notes | Rich, funky |
| Comments | Fantastic with a splash of milk |