Coffee Brew 547
| Date | March 3rd, 2026 |
|---|---|
| Name | Cat & Cloud El Mirador |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 15.7g |
| Output | 30.1g |
| Time | 0:27 |
| Notes | Bright, funky, juicy, sweet |
| Comments | Incredible cappuccino |
| Date | March 3rd, 2026 |
|---|---|
| Name | Cat & Cloud El Mirador |
| Preparation | Espresso |
| Machine | Delonghi Dedica |
| Grinder | Fellow Opus |
| Grind Setting | 4.25 |
| Input | 15.7g |
| Output | 30.1g |
| Time | 0:27 |
| Notes | Bright, funky, juicy, sweet |
| Comments | Incredible cappuccino |